Dotted map background

Vue.JS

Vue.js to otwarty (open source) framework napisany w języku JavaScript stworzony do budowania interfejsów użytkownika oraz całych aplikacji webowych. Ogromne możliwości, duża społeczność oraz prostota sprawiły, że bardzo szybko wdarł się na podium najpopularniejszych rozwiązań.

Dzięki sparciu społeczności bez problemu możemy połączyć Vue.js z dostępnymi rozwiązaniami, takimi jak frameworkami Symfony czy Laravel. Bardzo duża liczba dostępnych pakietów sprawia, że programiści mogą skupiać się na programowaniu najważniejszych funkcji zamiast wymyślać koło na nowo.

Poznaj Vue.JS

Prostota oraz przemyślane rozwiązania powodują, że framework Vue.js umożliwia tworzenie tzw. single-page applications. Są to programy, które w odróżnieniu od standardowych aplikacji webowych nie wymagają odświeżania ekranu przy przeładowywaniu.

Programowanie we frameworku Vue.js jest bardzo przyjemne a dzięki przemyślanej strukturze, sprawdzi się on nawet przy bardzo dużych i skomplikowanych projektach.

Ogromne możliwości Vue.js sprawiły, że obecnie możemy z jego pomocą twórzyć również aplikacje mobilne, czyli tak zwane Progressive Web Apps.

O popularności Vue.js świadczy chociażby fakt, że korzystają z niego m.in. takie firmy jak Facebook, Netflix czy GitLab.

Dlaczego Vue.JS?

Prostota

Vue.js zbudowany jest tak, żeby nikt nie miał problemów z jego nauką. Przemyślana struktura oraz dużo gotowych komponentów powodują, że programowanie w tym frameworku to czysta przyjemność.

Wszechstronność

W założeniu Vue.js to framework do tworzenia tzw. aplikacji single-page, czyli aplikacji webowych wyświetlanych w ramach jednej strony, która nie wymaga przeładowania. Jednak jego duże możliwości powodują, że bez problemu stworzymy w nim np. również aplikację mobilną.

Szybkość

Sama biblioteka waży tylko 20kb. Biorąc pod uwagę jej ogromne możliwosci to bardzo mało. Aplikacje napisane za pomocą Vue.js działają płynnie i bardzo szybko. Nawet przy dużym ruchu.

Społeczność

Ogromna społeczność to to, co daje przewagę rozwiązaniom typu open source. Setki programistów na całym świecie dbaja o to, aby praca z Vue.js była jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

TheMuBa

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

zobacz projekt
Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Szkolenia.TV

Dla firmy Stream Online stworzyliśmy platformę e-commerce, która umożliwia twórcom założenie własnej strony do sprzedaży szkoleń. Zarówno tradycyjnych jak i szkoleń na żywo.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla lidera z branży SEO stworzyliśmy aplikację usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod jego potrzeby.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt