Dotted map background

Strony WWW

W dzisiejszych czasach każda firma, która chce rozszerzać możliwości sprzedażowe i zdobywać nowych klientów, musi mieć własną stronę WWW. Dzięki internetowej wizytówce jesteś w stanie dotrzeć do większej liczby osób oraz pozyskiwać więcej klientów. Strona internetowa daje również możliwość, poprawy jakości świadczonych usług. Dzięki modułowi opinii, możesz dowiedzieć się co ludzie myślą o Twojej firmie, moduł CRM pozwala na uporządkowanie komunikacji z klientami. To tylko kilka przykładów, możliwości są nieograniczone. To Ty decydujesz, jakie zadanie ma spełniać Twoja strona WWW, a my wprowadzimy w życie odpowiednie rozwiązania technologiczne.

Design

Nasi graficy przygotują dla Twojej strony dedykowany i unikalny projekt graficzny. Szablon strony, który przyciągnie klientów oraz pomoże Ci budować wiarygodność i pozytywny odbiór Twojej firmy w internecie. Kolorystyka dopasowana do charakteru Twojej firmy, autorskie ikony czy zdjęcia 3D Twojego biura. To tylko niektóre z możliwości. Nasi graficy nie boją się wyzwań!

RWD

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe budujemy w technologii RWD, czyli Responsive Web Design. Oznacza to, że strony www są w pełni responsywne, dostosowują się do rozdzielczości urządzeń na których są wyświetlane. Dzięki technologii RWD nie musimy budować różnych wersji strony WWW pod różne urządzenia. Wystarczy jedna, która dopasuje się do ekranu każdej wielkości.

Nowoczesne strony

Nasi programiści cały czas poszerzają swoją wiedzę, poznają nowe technologie i eksperymentują z nowymi bibliotekami. Dzięki ciągłej nauce jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najnowsze i najpopularniejsze rozwiązania, dzięki którym finalny produkt zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jakich technologii używamy?

Wordpress
WordPress

WordPress to obecnie najpopularniejsze na świecie narzędzie typu CMS, do budowy oraz zarządzania treściami na stronie internetowej. Społeczność oraz ogromna ilość wtyczek powoduje, że jest to bardzo dobry wybór dla każdego. Dzięki zaawansowanemu panelowi administracyjnemu, nawet mniej doświadczone osoby będą w stanie zarządzać swoją stroną WWW.

HTML5

HTML5

HTML to zestaw tagów umożliwiający budowanie struktury oraz zawartości strony WWW. Budowane przez nas strony są tworzone zgodnie z najnowszymi standardami, co sprawia, że działają tak samo dobrze na każdym urządzeniu oraz w każdej przeglądarce.

jQuery

jQuery

Szybka i lekka biblioteka napisana w języku JavaScript, umożliwiająca tworzenie animacji oraz nowoczesnych i dynamicznych elementów na stronach internetowych. Dzięki jQuery Twoja strona nie będzie nudna ani statyczna, zyska dynamiczne efekty oraz nowoczesny wygląd.

JavaScript

JavaScript

Język programowania, który umożliwia tworzenie dynamicznych i nowoczesnych stron internetowych, przyjaznych dla każdego użytkownika. Dzięki niemu jesteśmy w stanie nasze strony budować w taki sposób, żeby wyglądały jak zaawansowane aplikacje instalowane na komputerze.

Podróże

Podróże

Oferta przygotowana specjalnie dla hoteli, biur podróży oraz wszystkich stron, które musza być łatwo dostępne w odbiorze przez użytkowników z całego świata.

Gastronomia

Gastronomia

Strona z modułem budowy menu, rezerwacji stolików oraz zamawiania potraw on-line. Sam ustalasz, jakie funkcje ma mieć Twoja strona.

Nieruchomości

Nieruchomości

Zaawansowany system zarządzania bazą nieruchomości, podglądem planów mieszkań i budynków oraz funkcjami typu CRM czy live chat.

Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda

Dla przychodni i gabinetów kosmetycznych, wersja systemu CMS wraz kalendarzem wizyt oraz zarządzaniem personelem i ich grafikiem.

Publicystyka

Publicystyka

Rozbudowane serwisy z dużą ilością treści różnych autorów, wyróżnieniami artykułów, wykresami obraz modułami do promocji.

SAAS & Landing Page

SAAS & Landing Page

Strony sprzedażowe oraz docelowe (landing page) dla produktów typu SAAS czy aplikacji mobilnych lub instalowanych na komputerze.

Strony Firmowe

Strony Firmowe

Wizytówki firmowe zarówno dla małych, lokalnych firm jak i dla korporacji. W pełni edytowalne z indywidualnym wyglądem.

Finanse i Bankowość

Finanse i Bankowość

Strony przeznaczone dla sektora finansowego, zawierające kalkulatory, generatory umów czy bazy klientów / zgłoszeń.

Inne?

Inne?

Masz dodatkowe wymagania? Nie ma problemu, nie boimy się wyzwań. Napisz do nas, a na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

TheMuBa

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

zobacz projekt
Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Szkolenia.TV

Dla firmy Stream Online stworzyliśmy platformę e-commerce, która umożliwia twórcom założenie własnej strony do sprzedaży szkoleń. Zarówno tradycyjnych jak i szkoleń na żywo.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla lidera z branży SEO stworzyliśmy aplikację usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod jego potrzeby.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt