Dotted map background

Strony internetowe

W dzisiejszych czasach każda firma, która chce rozszerzać możliwości sprzedażowe i zdobywać nowych klientów, musi mieć własną stronę WWW. Dzięki internetowej wizytówce jesteś w stanie dotrzeć do większej liczby osób oraz pozyskiwać więcej klientów. Strona internetowa daje również możliwość, poprawy jakości świadczonych usług. Dzięki modułowi opinii, możesz dowiedzieć się co ludzie myślą o Twojej firmie, moduł CRM pozwala na uporządkowanie komunikacji z klientami. To tylko kilka przykładów, możliwości są nieograniczone! To Ty decydujesz, jakie zadanie ma spełniać Twoja strona WWW, a my wprowadzimy w życie odpowiednie rozwiązania technologiczne.

Nowoczesne strony

Zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów to nasz priorytet. Nasz zespół ciągle poszerza swoją wiedzę, aby każdy klient był 100% zadowolony ze swojej strony internetowej. Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi nowinkami i technologiami, dzięki czemu nasze strony www spełniają wszystkie standardy. A przede wszystkim, wysokie standardy naszych klientów

Design

Przygotujemy dla Ciebie unikalny i dedykowany projekt graficzny strony i aplikacji. Szablon, który przyciągnie klientów oraz pomoże Ci budować wiarygodność i pozytywny odbiór Twojej firmy w internecie. Kolorystyka dopasowana do charakteru Twojej firmy, autorskie ikony czy zdjęcia 3D Twojego biura. To tylko niektóre z możliwości. Nasi graficy nie boją się wyzwań!

RWD

Wszystkie tworzone przez nas strony internetowe budujemy w technologii RWD, czyli Responsive Web Design. Oznacza to, że strony www są w pełni responsywne, dostosowują się do rozdzielczości urządzeń na których są wyświetlane. Nie musimy budować różnych wersji strony pod różne urządzenia. Wystarczy jedna, która dopasuje się do ekranu każdej wielkości.

Technologie
Wordpress

WordPress

WordPress to obecnie najpopularniejsze na świecie narzędzie typu CMS (Content Management System), do budowy oraz zarządzania treściami na stronie internetowej. Społeczność oraz ogromna ilość rozszerzeń powoduje, że jest to dobry wybór dla każdego. Dzięki prostemu i intuicyjnemu panelowi administracyjnemu, nawet mniej doświadczone osoby będą w stanie zarządzać swoją stroną WWW.

Wordpress

Drupal

Mniej popularny, ale również zaawansowany system typu CMS. Duże możliwości konfiguracyjne, szeroki wybór wtyczek i szablonów, powodują, że jest to idealna ciekawa opcja dla osób, które szukają systemu CMS. System CMS Drupal, mimo że nie jest tak popularny jak WordPress, przez swoje zaawansowanie jest uważany za najlepsze oprogramowanie tego typu na rynku.

Wordpress

iStrona.pl

Dla najbardziej wymagających klientów mamy również możliwość stworzenia strony WWW w oparciu o nasz autorski system CMS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stworzyliśmy oprogramowanie, które pozwala tworzyć rozbudowane i bezpieczne strony internetowe. Szerokie możliwości powodują, że nasze oprogramowanie jest idealnym wyborem.

Dla najbardziej wymagających

Strony statyczne

Potrzebujesz naprawdę szybkiej i dynamicznej strony, która będzie działała płynnie i błyskawicznie nawet u osób, które mają słabszy internet? Specjalnie na takie potrzeby zbudowaliśmy w technologii Vue.js narzędzie, które na podstawie szablonu oraz zdefiniowanych treści generują statyczną stronę WWW. Zarządzanie taką stroną odbywa się poprzez specjalny panel CMS, który zapisuje wprowadzone treści do statycznych plików, które odczytuje API naszego systemu CMS.

Skontaktuj się z nami

Strony w modelu abonamentowym

Chcesz stworzyć nową stronę internetową dla swojej firmy, ale masz ograniczony budżet? Specjalnie dla klientów, którzy są na początku swojej przedsiębiorczej drogi stworzyliśmy usługę iStrona.pl. Jest to własna strona internetowa, stworzona przez naszych specjalistów, ale zamiast jednej dużej płatności, płacisz abonament miesięczny. Jest to idealna opcja dla osób, które dopiero zaczynają lub które chcą zweryfikować swój pomysł na biznes bez wydawania dużej ilości pieniędzy na początku.

Skontaktuj się z nami

Podróże

Podróże

Oferta przygotowana specjalnie dla hoteli, biur podróży oraz wszystkich stron, które musza być łatwo dostępne w odbiorze przez użytkowników z całego świata.

Gastronomia

Gastronomia

Strona z modułem budowy menu, rezerwacji stolików oraz zamawiania potraw on-line. Sam ustalasz, jakie funkcje ma mieć Twoja strona.

Nieruchomości

Nieruchomości

Zaawansowany system zarządzania bazą nieruchomości, podglądem planów mieszkań i budynków oraz funkcjami typu CRM czy live chat.

Zdrowie i uroda

Zdrowie i uroda

Dla przychodni i gabinetów kosmetycznych, wersja systemu CMS wraz kalendarzem wizyt oraz zarządzaniem personelem i ich grafikiem.

Publicystyka

Publicystyka

Rozbudowane serwisy z dużą ilością treści różnych autorów, wyróżnieniami artykułów, wykresami obraz modułami do promocji.

SAAS & Landing Page

SAAS & Landing Page

Strony sprzedażowe oraz docelowe (landing page) dla produktów typu SAAS czy aplikacji mobilnych lub instalowanych na komputerze.

Strony Firmowe

Strony Firmowe

Wizytówki firmowe zarówno dla małych, lokalnych firm jak i dla korporacji. W pełni edytowalne z indywidualnym wyglądem.

Finanse i Bankowość

Finanse i Bankowość

Strony przeznaczone dla sektora finansowego, zawierające kalkulatory, generatory umów czy bazy klientów / zgłoszeń.

Inne?

Inne?

Masz dodatkowe wymagania? Nie ma problemu, nie boimy się wyzwań. Napisz do nas, a na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie!

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie internautów z całego świata na różne tematy dotyczące życia codziennego. Za wypełnione ankiety respondenci dostają punkty, które mogą wymieniać na ciekawe nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla Agencji Whites stworzyliśmy aplikacje usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy, pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod ich potrzeby.

zobacz projekt
Save Cart

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

zobacz projekt
Collective Narcissism

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową opartą na autorskim systemie CMS iStrona. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

zobacz projekt
Premium Brand

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

zobacz projekt
Biuro Kamienica

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

zobacz projekt
JT Adwokaci

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje profesjonalny i elegancki wizerunek, jakim firma cieszy się na rynku.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt