Dotted map background

Sklepy internetowe

Według badań firmy Gemius, rynek e-commerce osiąga wartość blisko 40 mld złotych. Polacy pokochali zakupy online. Zagraniczne media szacują, że w 2020 roku rynek e-commerce będzie warty aż $3.38 trylionów dolarów. Już ponad 50% internautów regularnie kupuje produkty i usługi w sklepach internetowych. Rozwój tego segmentu dowodzi, że każda firma, która zajmuje się lub chciałaby się zajmować się sprzedażą, musi mieć swój sklep internetowy.

Sklepy internetowe

Najpopularniejszą formą handlu elektronicznego jest sklep internetowy. To nic innego jak strona www z katalogiem produktów umożliwiająca odwiedzającym dokonanie zakupu. Sklepy internetowe to obecnie najpopularniejsza forma cyfrowej sprzedaży produktów i usług. Zarówno wirtualnych jak i fizycznych. Coraz więcej i coraz większe firmy rezygnują z tradycyjnej formy sprzedaży na rzecz internetu, który otwiera przed nami nieograniczone możliwości.

Marketplace

Marketplace w skrócie mówiąc to taki wirtualny bazar. Platforma internetowa, która umożliwia wielu osobom sprzedawać swoje produkty. Takie osoby, zamiast budować swoje oprogramowanie oraz swoją markę, sprzedaje produkty na innej platformie przeważnie w zamian za procent ze sprzedaży. Przykładem takich aplikacji są np. serwisy z ogłoszeniami. W zamian za udostępnienie platformy mamy dostęp do ogromnej bazy użytkowników, które z takich serwisów korzystają.

Sklep subskrypcyjny

Sklepy internetowe w modelu subskrypcyjnym to zautomatyzowane platformy, dzięki którym użytkownik kupując raz danych produkt lub usługę, dostaje ją cyklicznie bez udziału ludzi. Płatności są pobierane automatycznie na podstawie produktów, które wybraliśmy podczas pierwszych zakupów. Przykładem takiej aplikacji są sklepy internetowe z karmą dla zwierząt. Wybieramy produkt oraz daty dostaw, a platforma e-commerce zajmuje się wszystkim bez naszego udziału.

Jak pracujemy

Wspieramy na każdym kroku naszych klientów, aby wejście w świat sprzedaży internetowej przebiegło jak najsprawniej. Wiemy, jak ważny jest User Experience (UX) w sprzedaży internetowej. Z pozoru drobne elementy na które nie zwracamy uwagi, mogą okazać się kluczowe w przekonaniu użytkownika do dokonania zakupu właśnie u nas.

01
Badania

Wiedza to klucz do sukcesu. Pracę zaczynamy od analizy wymagań klienta oraz zbadania rynku. Każda branża jest inna. To co sprawdza się w jednej w drugiej może zaszkodzić.

02
Warsztaty

Podczas wspólnych warsztatów z klientem określamy wymagania i wyzwania, jakie postawi przed nami dany projekt. Wspólnie rozmawiamy o planach oraz strategii firmy, tak aby projekt wspierał klienta w osiąganiu celów.

03
Technologia

Mając wiedzę o projekcie, wybieramy technologię. Istnieje szereg rozwiązań i naszym zadaniem jest wybranie tego najlepszego. Zły wybór może spowodować, że zamiast ułatwiania pracy, oprogramowanie nam ją tylko utrudnia generując niepotrzebne koszty.

04
Design

Kolejnym krokiem jest zbudowanie procesów, doświadczeń użytkownika oraz nowoczesnego i przyjaznego wyglądu sklepu, który będzie zachęcał użytkownika do odwiedzania oraz zakupu.

05
Weryfikacja

Uruchomienie sklepu to dopiero początek. Pracując nad sklepem mierzy, badamy i pytamy klientów, aby maksymalnie usprawnić proces i stale zwiększać ilość zamówień.

Technologie

Dedykowane oprogramownie

Niestandardowe pomysły wymagają niestandardowego podejścia. Nasz zespół jest w stanie spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Nie boimy się wyzwać, dlatego dla niestandardowych projektów jesteśmy w stanie stworzyć szyte na miarę oprogramowanie, które idealnie wpasuje się w wymagania klienta.

Open Source

Tworząc dedykowane aplikacje sklepowe, często korzystamy z dostępnych bibliotek, tworzonych i wspieranych przez społeczność programistów z całego świata. Takie rozwiązania jak WellCommerce czy Sylius stanowią solidną podstawę do budowy zaawansowanych rozwiązań dopasowanych do potrzeb nawet bardzo wymagających klientów.

Magento

Magento

Największa platforma e-commerce open source, która należy do firmy eBay. Ogromna społeczność, duża ilość funkcji oraz wysoka skalowalność spowodowały, że to po rozwiązanie sięgają głównie bardzo duże sklepy z dużą ilością produktów.

PrestaShop

PrestaShop

Również darmowe oprogramowanie. Mniej zaawansowane niż Magento, przez co oferuje mniej funkcji niż lider na rynku. Podobnie jak konkurent, PrestaShop posiada bardzo dużą liczbę wtyczek i społeczność.

WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce to darmowa wtyczka do oprogramowania WordPress, która umożliwia bardzo proste uruchomienie własnego e-sklepu na swojej stronie internetowej. Stosowany głównie do małych sklepów.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie internautów z całego świata na różne tematy dotyczące życia codziennego. Za wypełnione ankiety respondenci dostają punkty, które mogą wymieniać na ciekawe nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla Agencji Whites stworzyliśmy aplikacje usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy, pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod ich potrzeby.

zobacz projekt
Save Cart

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

zobacz projekt
Collective Narcissism

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową opartą na autorskim systemie CMS iStrona. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

zobacz projekt
Premium Brand

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

zobacz projekt
Biuro Kamienica

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

zobacz projekt
JT Adwokaci

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje profesjonalny i elegancki wizerunek, jakim firma cieszy się na rynku.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt