Dotted map background

Laravel

Framework dla artystyów. Otwarty framework, czyli szkielet aplikacji napisany w PHP, który bardzo szybko zdobył ogromną popularność. Jest to silnik do aplikacji internetowych bazujący na wzorcu MVC, czyli Model-View-Controller.

Aplikacje webowe oparte o Laravel cechują się wysoką wydajnością. Jest to również przyjemny i dobrze napisany silnik, który umożliwia łatwe poznanie go i rozpoczęcie programowania z jego pomocą. W wielu krajach Laravel wyprzedził Symfony i jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu jeśli chodzi o PHP.

Dlaczego Laravel

Możliwości

Laravel to bardzo rozbudowany framework, którego możliwości są praktycznie nieograniczone. Rozbudowane funkcje oraz dużo dodatków sprawiają, że programiści mogą skupić się na tworzeniu oprogramowania i korzystać z gotowych elementów oferowanych przez framework.

Bezpieczeństwo

Laravel pomaga dbać o bezpieczeństwo aplikacji co jest niewzykle ważne przy projektach webowych, które sa bardzo narażone na wszelkie próby ataków. Framework zabezpieczna tworzone przez nas rozwiązania przed atakami typu SQL injection czy cross-site scripting.

Prostota

Jakość kodu oraz prostota sprawia, że wdrożenie się w Laravela jest przyjemne i szybkie. Każdy programista bez problemu wdroży się w program napisany zgodnie z zaleceniami oraz standardami, których się trzymamy.

Szybkość

Aplikacje napisane w Laravelu działają bardzo szybko, co ma kluczowe znaczenie przy dużych projektach. Optymalizacja oraz zaawansowane cachowanie sprawiają, że nie musimy martwić się o wydajność naszej aplikacji.

Duża społeczność

Laravel oraz dodatki do niego są rozwijane codziennie przez setki programistów na całym świecie. To i wsparcie zarówno autorów jak i całej społeczności sprawia, że to dobry i bezpieczny wybór. Nie musimy się martwić, że wsparcie do tego oprogramowania zniknie z dnia na dzień.

Do czego wykorzystujemy Laravela

Aplikacje webowe

Najpopularniejsze zastosowanie Laravela, czy aplikacje webowe oraz systemy typu CMS do obsługi stron WWW. Komponenty przygotowane do tworzenia takich aplikacji sprawiają, że praca na Laraverze to czysta przyjemność.

E-commerce

Również w aplikacjach e-commerce czy sklepach internetowych Laravel sprawdza się wyśmienicie. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa oraz szybkości działania, to idealne narzędzie nawet dla bardzo dużych projektów e-commerce.

REST API

Dzięki bardzo dobrej integracji np. z Vue.js, Laravel jest bardzo często wykorzystywany do tworzenia REST API. Backend oparty na laravelu z wykorzystaniem ORM pozwala bardzo szybko oraz automatycznie tworzyć API.

Systemy CRM / ERP

Tak jak w przypadku aplikacji typo e-commerce, Laravel idealnie nadaje się do dużych i zaawansowanych systemów, które muszą działać modułowo oraz muszą pracować płynnie i szybko.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

TheMuBa

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

zobacz projekt
Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Szkolenia.TV

Dla firmy Stream Online stworzyliśmy platformę e-commerce, która umożliwia twórcom założenie własnej strony do sprzedaży szkoleń. Zarówno tradycyjnych jak i szkoleń na żywo.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla lidera z branży SEO stworzyliśmy aplikację usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod jego potrzeby.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt