Dotted map background

CRM i ERP

Od wielu lat specjalizujemy się w rozwiązaniach klasy CRM i ERP. Poznajemy firmę od podszewki, jej pracowników, worflow oraz sposób pracy. Dzięki takiemu podejściu, pracując w zwinnej metodyce SCRUM jesteśmy w stanie stworzyć oprogramowanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Oprogramowanie szytę na miarę pod firmę to idealne rozwiązanie dla firm, które potrzebują unowocześnić oraz zautomatyzować pracę swoich firm, zakładów czy fabryk.

CRM

Customer Relationship Management

Aplikacja do zarządzania relacjami z klientami. Program umożliwiający kontrolę oraz optymalizację współpracy z klientami firmy, zarządzanie leadami, planami sprzedażowymi czy obłożeniem sprzedawców.

ERP

Enterprise Resource Planning

Aplikacja do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Programy klasy ERP pomagają usprawniać oraz automatyzować działalność firmy, co przekłada się na oszczędności i przyśpiesza rozwój przedsiębiorstwa.

Korzyści

01

Oprogramowanie szyte na miarę

Wiemy, że każdy pracownik ma swój gust oraz swoje potrzeby. Nasz zespół UI i UX projektując aplikację, na każdym etapie prac dostosowuje wygląd oraz procesy nie tylko do doświadczonych użytkowników, ale też tych mniej zaawansowanych w nowych technologiach. Czas topornych, nieintuicyjnych programów, z których nikt nie wie jak korzystać już dawno minął. Teraz oprogramowanie musi być użyteczne oraz proste.

02

Klient jest autorem

Programiści zamknięci w biurze nie stworzą aplikacji, która będzie rozwiązywać realne problemy klienta. Dlatego nasz zespół od początku współpracy, aż po sam koniec, praktycznie każdego dnia współpracuje z klientem. Oprogramowanie, które tworzymy jest dla klienta i to klient, jest jego współautorem. Dzięki takiemu podejściu udało nam się zbudować wiele dedykowanych rozwiązań, które codziennie usprawniają pracę przedsiębiorstw.

03

Nowoczesność

Programując aplikacje dla klientów Code Apps korzystamy z najnowszych technologii, takich jak symfony, vue.js czy laravel. Dzięki temu nasze aplikacje są nowoczesne i zgodne z obowiązującymi standardami. To przekłada się na jakość korzystania oraz odbiór programu. Dzięki takiemu podejściu, pracownicy którzy korzystają z aplikacji mogą skupić się na pracy a nie na zastanawianiu się, jak aplikacja działa.

04

Bazy danych

Każda firma posiada jakąś bazę danych. Przeważnie pracownicy utrzymują ją w programach typu Excel. Takie rozwiązanie nie tylko utrudnia pracę na dużej bazie danych ale również naraża firmę na ryzyko utraty danych. Nasi administratorzy pomogą przygotować w pełni skalowalną oraz zabezpieczoną bazę danych typu MySQL czy MSSQL, na której będzie mogła pracować cała firma.

05

Dedykowane oprogramowanie

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Każda firma ma swoje problemy, które rozwiązujemy zaczynając od dogłębnej analizy. Zanim zaczniemy pracę nad aplikacją, poznajemy potrzeby oraz problemy klienta. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć dedykowane aplikacje typu CRM i ERP, które rzeczywiście usprawnią działalność firmy klienta.

Przykłady realizacji

Branża internetowa

Dla lidera rynku SEO stworzylismy oraz rozwijamy aplikacje automatyzującą pracę prawie 200 osobowego zespołu. Dzięki opracowaniu algorytmów oraz integracji z zewnętrznymi usługami takimi jak Google Analytics czy Google AdWords, udało nam się znacząco skrócić czas potrzebny na wykonywanie powtarzalnych czynności.

Branża nieruchomości

Dla firmy deweloperskiej stworzyliśmy oprogramowanie usprawniajace kontrolę nad podwykonawcami, materiałami i budowami. Przeniesienie dokumentacji oraz wszystkich danych do elektronicznych wersji pomogło wyelminować błąd ludzki oraz kilkukrotnie skróciło czas potrzebny na pracę kilkudziesięciu osób.

Branża usługowa

Dla firmy zajmującej się konserwcją obiektów przygotowaliśmy program umożliwiający kontrolę postępu oraz przepływu zgłoszeń. Rozbicie całego procesu na poszczególne kroki oraz nadanie uprawnień użytkowników pozwala kontrolować postęp każdego zgłoszenia i automatycznie generować faktury na podstawie zgłoszonych zadań czy pilnować zużycie urządzeń.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

TheMuBa

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

zobacz projekt
Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Szkolenia.TV

Dla firmy Stream Online stworzyliśmy platformę e-commerce, która umożliwia twórcom założenie własnej strony do sprzedaży szkoleń. Zarówno tradycyjnych jak i szkoleń na żywo.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla lidera z branży SEO stworzyliśmy aplikację usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod jego potrzeby.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt