Dotted map background

Aplikacje webowe

Code Apps to Warszawski software house, który specjalizuje się w tworzeniu aplikacji webowych, czyli takich, które do uruchomienia potrzebują tylko przeglądarki internetowej. Rozwój technologii sprawił, że obecnie praktycznie każdy ma dostęp do internetu. Zarówno na komputerze jak i w smartfonie. Dzięki czemu, mamy możliwość stworzenia programu do którego dostęp będzie miał każdy użytkownik na całym świecie, bez ograniczeń, czy potrzeby instalowania dodatkowych programów lub sterowników.

Dlaczego technologie webowe to dobry wybór?

Ogromne możliwości

Aplikacje webowe, które tworzymy w Code Apps, oferują możliwości, których potrzebujesz. Do uruchomienia takiego programu wystarczy tylko przeglądarka internetowa. Nie musisz się martwić systemy operacyjne, urządzenia czy użytkowników z innych krajów. Aplikacja działa zawsze i wszędzie.

Wiele technologii

Rozwój technologii, frameworków i bibliotek w sferze aplikacji mobilnych jest ogromny. Praktycznie co miesiąc powstaje coś nowego, dzięki czemu programiści mają do wyboru coraz więcej możliwości korzystania z gotowych komponentów.

Skalowalność

Aplikacje webowe, które tworzymy, dzięki otwartym bibliotekom oraz możliwości osadzenia w chmurze, takiej jak jak Azure czy AWS, nie są narażone na problemy spowodowane szybkim rozwojem.

Jak wygląda nasza praca?

Wiemy, jak ważny jest proces powstawania aplikacji, dlatego nic nie pozostawiamy przypadkowi. Nasz zespół specjalizuje się w SCRUM, czyli zwinnej metodyce tworzenia oprogramowania. Przez cały czas trwania projektu, na każdym jego etapie, blisko współpracujemy z klientem.

Scrum to metodyka, w której praca nad projektem zostaje podzielona na części, tzw. sprinty. Po każdym sprincie wraz z klientem oceniamy status prac oraz wprowadzamy ewentualne zmiany na podstawie uzyskanych w ten sposób sugestii i uwag. Dzięki takiemu trybowi powstawania projektu, klient cały czas ma kontrolę nad postępem prac oraz nad tym jak ostatecznie będzie aplikacja, którą dla niego budujemy.

01
Analiza projektu

Pracę nad każdym projektem zaczynamy od analizy potrzeb. Wspólnie z klientem przygotowujemy specyfikację oraz harmonogram prac. Określamy priorytety oraz wymagania.

02
Projektowanie graficzne

To jak aplikacja wygląda i jak się z niej korzysta może decydować o jej sukcesie. Wiemy, że dobry UX (User Experience) jest kluczowy. Nasz zespół projektantów przygotuje makiety oraz zobrazuje procesy jakie zachodzą w aplikacji. Na tej podstawie, nasi graficy przygotują nowoczesny i estetyczny projekt graficzny aplikacji.

03
Programowanie

Kiedy specyfikację i makiety są gotowe, do pracy przystępują nasi programiści. Tworzymy oprogramowanie w tzw. sprintach, czyli krótszych, regularnych etapach.

04
Testowanie

Po każdym sprincie, wraz z klientem sprawdzamy cały system. Testujemy aplikację, ale też weryfikujemy założenia klienta oraz kierunek w którym idziemy.

05
Wdrożenie projektu

Po skończonych pracach przygotowujemy środowisko serwerowe, korzystając z popularnych rozwiązań w chmurze jak Azure czy AWS.

Nasze usługi

01

Backend development

Najprościej mówiąc, backend to jest ta część aplikacji, której użytkownicy nie widzą na ekranie komputera, a która funcjonuje w tle, np. na serwerze lub w chmurze. Funkcje, algorytmy, bazy danych itp. Wszystko to, co nie jest widoczne w ramach interfejcu, a co pozwala na płynne działanie aplikacji, nazywamy backendem.

04

MVP

Minimum Viable Product, czyli minimalna wersja produktu, która pozwala zweryfikować cele i założenia klienta. Budowanie przy pierwszym podejściu produktu, który zawiera tylko główne funkcje, te najbardziej potrzebne do weryfikacji modelu biznesowego, to obecnie bardzo popularna metoda tworzenia oprogramowania. Zamiast przez wiele miesięcy w ukryciu tworzyć aplikacje, firmy decydują się na szybsze wdrożenie MVP, które następnie rozwijają oparciu o uwagi klientów.

02

Frontend development

Część frontendowa to ta, którą użytkownik aplikacji widzi na ekranie komputera, tabletu lub smartfona. To wygląd interfejsu aplikacji, efekty i animacje. Wszystko to, co przekłada się na komfort i przyjemność korzystania z programu i sprawia, że aplikacja jest przyjazna dla użytkownika.

05

Wynajem programistów

Potrzebujesz tymczasowo wzmocnić swój zespół? Nasi programiści są do Twojej dyspozycji! Wykorzystaj nasze doświadczenie w doborze technologii i w pracy w zespole.

03

Startupy

Od wielu lat śledzimy i wspieramy start-upy. Wiemy jak ważne jest ułatwienie początkującym przedsiębiorcom startu na tak trudnym rynku jakim są nowe technologie, a nasze doświadczenie pozwala nam pomagać im w doborze odpowiednich technologii, które pomogą im w realizacji celów i nie będą stanowiły bariery w dalszych etapach rozwoju biznesu.

06

Administracja serwerami

Potrzebujesz tymczasowo wzmocnić swój zespół? Nasi programiści są do Twojej dyspozycji!

Rozliczenie godzinowe

Przy pracy nad dużymi projektami zawsze proponujemy klientowi rozliczenie w oparciu o tzw. metodę Time & Materials. Najprościej mówiąc, jest to rozliczenie na podstawie przepracowanych roboczogodzin. Po każdym skończonym sprincie, wraz z przekazaniem wersji do testów, klient jest informowany o tym ile czasu poświęciliśmy na konkretne moduły. Takie rozwiązanie jest najlepszym podejściem do stworzenia idealnego produktu.

$

Jakich technologii używamy?

PHP

PHP

PHP to obecnie jeden z najpopularniejszych języków programowania na świecie. Początkowo stworzony do prostych skryptów, a stał się bardzo wydajnym i zaawansowanym językiem, który nie ustępuje konkurencyjnym technologiom.

Symfony

Symfony

Najpopularniejszy framework napisany w PHP, służy do tworzenia aplikacji webowych. Stopień zaawansowania oraz ilość dostępnych rozszerzeń powoduje, że tworzenie kodu przy użyciu Symfony to czysta przyjemność.

Angular

Angular.JS

Stworzony oraz rozwijany przez pracowników Google, framework do tworzenia dynamicznych aplikacji webowych. Ogromne możliwości oraz bardzo duża społeczność sprawia, że jest to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie tego typu.

Javascript

Java Script

Skryptowy język programowania, który z języka do tworzenia animacji stał się pełnoprawnym, zaawansowanym i obecnie jednym z najpopularniejszych języków programowania na świecie.

VueJS
Vue.js

Vue.js to otwarty framework napisany w języku JavaScript. Vue.js zostało stworzone przez Evana You, byłego pracownika Google, który pracował nad frameworkiem Angular. Bardzo duże możliwości oraz łatwość programowania sprawiły, że Vue.js szybko stał się niezwykle popularny na całym świecie.

NodeJS

Node.js

Środowisko umożliwiające tworzenia w JavaScript zaawansowanych oraz wysoce skalowalnych aplikacji internetowych. Node.js idealnie nadaje się do tworzenia aplikacji, które będą obsługiwały bardzo duży ruch (np. API) oraz aplikacji, które muszą działać w trybie rzeczywistym (np. Czat).

Laravel
Laravel

Framework dla artystów. Popularne środowisko, które swoją prostotą i dużymi możliwościami zjednało sobie serca milionów programistów na całym świecie.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

TheMuBa

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

zobacz projekt
Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Szkolenia.TV

Dla firmy Stream Online stworzyliśmy platformę e-commerce, która umożliwia twórcom założenie własnej strony do sprzedaży szkoleń. Zarówno tradycyjnych jak i szkoleń na żywo.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla lidera z branży SEO stworzyliśmy aplikację usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod jego potrzeby.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt