Dotted map background

WordPress

WordPress to otwarty i darmowy systemu typu CMS (Content Management System) napisany w PHP oraz oparty o relacyjną bazę danych MySQL. Jest to obecnie najpopularniejszy system do tworzenia stron WWW i blogów (i nie tylko!) na świecie.

Szacuje się, że ponad 30% wszystkich stron oraz blogów w internecie używa WordPressa. Sprawia to, że jest to najpopularniejsze narzędzie tego typu z którego codziennie korzysta ponad 60,000,000 stron internetowych! Bardzo duża ilość pluginów i szablonów oraz ogromna społeczność to kolejne plusy, które przemawiają za wyborem tego rozwiązania.

Dlaczego WordPress?

Wtyczki i rozszerzenia

Największym plusem systemu WordPress jest ogromna baza szablonów i wtyczek, które rozszerzają możliwości systemu, Tysiące programistów pracują nad tworzeniem nowych oraz rozwijaniem istniejących pluginów.

Społeczność

WordPress nie byłbym w tym miejscu w którym jest teraz, gdyby nie społeczność grafików oraz programistów, którzy codziennie pracują nad rozwojem zarówno samego WordPressa jak i szablonów oraz wtyczek.

WYSIWYG

What You See Is What You Get, czyli tworzysz to co widzisz. WordPress to technologia, która umożliwia wizualne tworzenie treści. Nawet osoby nie techniczne, są w stanie ułożyć treść tak, aby wyglądała atrakcyjnie i przyjemnie.

Zabezpieczenia

Najlepsi programiści na świecie dbają o to, aby miliony stron korzystających z WordPressa były bezpieczne. Regularnie publikowane są aktualizacje poprawiające bezpieczeństwo oraz usuwające znalezione w systemie błędy.

Idealny pod SEO

Dla właścicieli stron internetowych wysoka pozycja w wyszukiwarkach jest kluczowa. Strony WWW oraz blogi tworzone na WordPressie są dostosowane do SEO, co bardzo ułatwia pozycjonowanie oraz podnosi stronę na wyższe miejsca w wynikach wyszukiwania. Bardzo duża ilość wtyczek powoduje, że nawet osoby nieznające się na pozycjonowaniu mogą znacznie podnieść pozycję swojej strony.

Więcej niż CMS

WordPress to nie tylko system do stron internetowych, za pomocą odpowiednich wtyczek możesz stworzyć chociażby sklep internetowy czy stronę do zamawiania jedzenia z systemem wyboru i płatności przez internet. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia, obecnie na WordPressie powstają bardzo duże aplikacje, które są bardzo zaawansowane i złożone i w niczym nie przypominają stron WWW.

Jak pracujemy

01

Proces powstawania strony WWW zaczynamy od określenia wymagań oraz potrzeb klienta. Dowiadujemy się jak klient chce, aby strona wyglądała i działała. Co mu się podoba a czego wolałby uniknać.

02

Gdy już mamy wszystkie potrzebne informacje do akcji wkraczają nasi graficy. Z makiet i informacji od klienta tworzą piękną i przejrzystą stronę, która będzie wyglądała tak samo dobrze na każdym urządzeniu.

03

Gdy projekt graficzny jest skończony, programiści wdrażają go w system WordPress oraz ustawiają i konfigurują wszystko tak, abyś Ty nie musiał nic robić.

04

Po akceptacji strony przez klienta, administratorzy konfigurują serwer specjalnie pod WordPressa oraz instalują na nim gotowy produkt.

05

Zarówno klient jak i my cieszymy się z gotowej i pięknej strony, która dzięki optymalizacji pod SEO będzie zarabiać.

Do czego jest WordPress

Strony WWW

Najczęstsze zastosowanie WordPressa to strony WWW bogate w ciekawe treści. Formularze, galerie czy oferta firmy to najpopularniejsze zastosowania, które oferuje ten system.

Blogi

Czyli to do czego pierwotnie WordPress został stworzony. Większość blogów w internecie działa w oparciu właśnie o ten system zarządzania treścią. WordPress oferuje masę funkcji dzięki którym prowadzenie bloga staje się bardzo przyjemne.

Sklepy internetowe

Dzięki wtyczce WooCommerce stworzymy pełnoprawny sklep internetowy z koszykiem, systemem składania zamówień oraz integracjami z zewnętrznymi systemami np. do fakturowania czy elektronicznych płatności.

Landing page

Proste strony sprzedażowe, które atrakcyjnym wyglądem zachęcają użytkownika do dokonania zakupu. Za pomocą WordPressa oraz modułu do zamówień, stworzenie takiej strony jest bardzo proste.

Aplikacje do rezerwacji

WordPress idealnie nadaje się do stworzenia strony dla np. hotelu czy restauracji, gdzie użytkownicy za pomocą strony internetowej mogą rezerować pokoje lub składać zamówienia.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie internautów z całego świata na różne tematy dotyczące życia codziennego. Za wypełnione ankiety respondenci dostają punkty, które mogą wymieniać na ciekawe nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla Agencji Whites stworzyliśmy aplikacje usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy, pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod ich potrzeby.

zobacz projekt
Save Cart

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

zobacz projekt
Collective Narcissism

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową opartą na autorskim systemie CMS iStrona. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

zobacz projekt
Premium Brand

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

zobacz projekt
Biuro Kamienica

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

zobacz projekt
JT Adwokaci

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje profesjonalny i elegancki wizerunek, jakim firma cieszy się na rynku.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt