Dotted map background

Vue.JS

Vue.js to otwarty (open source) framework napisany w języku JavaScript stworzony do budowania interfejsów użytkownika oraz całych aplikacji webowych. Ogromne możliwości, duża społeczność oraz prostota sprawiły, że bardzo szybko wdarł się na podium najpopularniejszych rozwiązań.

Dzięki sparciu społeczności bez problemu możemy połączyć Vue.js z dostępnymi rozwiązaniami, takimi jak frameworkami Symfony czy Laravel. Bardzo duża liczba dostępnych pakietów sprawia, że programiści mogą skupiać się na programowaniu najważniejszych funkcji zamiast wymyślać koło na nowo.

Poznaj Vue.JS

Prostota oraz przemyślane rozwiązania powodują, że framework Vue.js umożliwia tworzenie tzw. single-page applications. Są to programy, które w odróżnieniu od standardowych aplikacji webowych nie wymagają odświeżania ekranu przy przeładowywaniu.

Programowanie we frameworku Vue.js jest bardzo przyjemne a dzięki przemyślanej strukturze, sprawdzi się on nawet przy bardzo dużych i skomplikowanych projektach.

Ogromne możliwości Vue.js sprawiły, że obecnie możemy z jego pomocą twórzyć również aplikacje mobilne, czyli tak zwane Progressive Web Apps.

O popularności Vue.js świadczy chociażby fakt, że korzystają z niego m.in. takie firmy jak Facebook, Netflix czy GitLab.

Dlaczego Vue.JS?

Prostota

Vue.js zbudowany jest tak, żeby nikt nie miał problemów z jego nauką. Przemyślana struktura oraz dużo gotowych komponentów powodują, że programowanie w tym frameworku to czysta przyjemność.

Wszechstronność

W założeniu Vue.js to framework do tworzenia tzw. aplikacji single-page, czyli aplikacji webowych wyświetlanych w ramach jednej strony, która nie wymaga przeładowania. Jednak jego duże możliwości powodują, że bez problemu stworzymy w nim np. również aplikację mobilną.

Szybkość

Sama biblioteka waży tylko 20kb. Biorąc pod uwagę jej ogromne możliwosci to bardzo mało. Aplikacje napisane za pomocą Vue.js działają płynnie i bardzo szybko. Nawet przy dużym ruchu.

Społeczność

Ogromna społeczność to to, co daje przewagę rozwiązaniom typu open source. Setki programistów na całym świecie dbaja o to, aby praca z Vue.js była jeszcze prostsza i przyjemniejsza.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie internautów z całego świata na różne tematy dotyczące życia codziennego. Za wypełnione ankiety respondenci dostają punkty, które mogą wymieniać na ciekawe nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla Agencji Whites stworzyliśmy aplikacje usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy, pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod ich potrzeby.

zobacz projekt
Save Cart

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

zobacz projekt
Collective Narcissism

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową opartą na autorskim systemie CMS iStrona. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

zobacz projekt
Premium Brand

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

zobacz projekt
Biuro Kamienica

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

zobacz projekt
JT Adwokaci

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje profesjonalny i elegancki wizerunek, jakim firma cieszy się na rynku.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt