Dotted map background

Laravel

Framework dla artystyów. Otwarty framework, czyli szkielet aplikacji napisany w PHP, który bardzo szybko zdobył ogromną popularność. Jest to silnik do aplikacji internetowych bazujący na wzorcu MVC, czyli Model-View-Controller.

Aplikacje webowe oparte o Laravel cechują się wysoką wydajnością. Jest to również przyjemny i dobrze napisany silnik, który umożliwia łatwe poznanie go i rozpoczęcie programowania z jego pomocą. W wielu krajach Laravel wyprzedził Symfony i jest obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu jeśli chodzi o PHP.

Dlaczego Laravel

Możliwości

Laravel to bardzo rozbudowany framework, którego możliwości są praktycznie nieograniczone. Rozbudowane funkcje oraz dużo dodatków sprawiają, że programiści mogą skupić się na tworzeniu oprogramowania i korzystać z gotowych elementów oferowanych przez framework.

Bezpieczeństwo

Laravel pomaga dbać o bezpieczeństwo aplikacji co jest niewzykle ważne przy projektach webowych, które sa bardzo narażone na wszelkie próby ataków. Framework zabezpieczna tworzone przez nas rozwiązania przed atakami typu SQL injection czy cross-site scripting.

Prostota

Jakość kodu oraz prostota sprawia, że wdrożenie się w Laravela jest przyjemne i szybkie. Każdy programista bez problemu wdroży się w program napisany zgodnie z zaleceniami oraz standardami, których się trzymamy.

Szybkość

Aplikacje napisane w Laravelu działają bardzo szybko, co ma kluczowe znaczenie przy dużych projektach. Optymalizacja oraz zaawansowane cachowanie sprawiają, że nie musimy martwić się o wydajność naszej aplikacji.

Duża społeczność

Laravel oraz dodatki do niego są rozwijane codziennie przez setki programistów na całym świecie. To i wsparcie zarówno autorów jak i całej społeczności sprawia, że to dobry i bezpieczny wybór. Nie musimy się martwić, że wsparcie do tego oprogramowania zniknie z dnia na dzień.

Do czego wykorzystujemy Laravela

Aplikacje webowe

Najpopularniejsze zastosowanie Laravela, czy aplikacje webowe oraz systemy typu CMS do obsługi stron WWW. Komponenty przygotowane do tworzenia takich aplikacji sprawiają, że praca na Laraverze to czysta przyjemność.

E-commerce

Również w aplikacjach e-commerce czy sklepach internetowych Laravel sprawdza się wyśmienicie. Dzięki wysokiemu poziomowi bezpieczeństwa oraz szybkości działania, to idealne narzędzie nawet dla bardzo dużych projektów e-commerce.

REST API

Dzięki bardzo dobrej integracji np. z Vue.js, Laravel jest bardzo często wykorzystywany do tworzenia REST API. Backend oparty na laravelu z wykorzystaniem ORM pozwala bardzo szybko oraz automatycznie tworzyć API.

Systemy CRM / ERP

Tak jak w przypadku aplikacji typo e-commerce, Laravel idealnie nadaje się do dużych i zaawansowanych systemów, które muszą działać modułowo oraz muszą pracować płynnie i szybko.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie internautów z całego świata na różne tematy dotyczące życia codziennego. Za wypełnione ankiety respondenci dostają punkty, które mogą wymieniać na ciekawe nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla Agencji Whites stworzyliśmy aplikacje usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy, pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod ich potrzeby.

zobacz projekt
Save Cart

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

zobacz projekt
Collective Narcissism

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową opartą na autorskim systemie CMS iStrona. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

zobacz projekt
Premium Brand

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

zobacz projekt
Biuro Kamienica

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

zobacz projekt
JT Adwokaci

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje profesjonalny i elegancki wizerunek, jakim firma cieszy się na rynku.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt