Dotted map background
Agencja Whites
Cel

Dokładne poznanie firmy, kóra jest liderem w swojej branży i zatrudnia prawie 100 osób. Następnie stworzenie i rozwijanie oprogramowania, które z jednej strony usprawni i zautomatyzuje pracę pracowników, a z drugiej otworzy nowe możliwości przed firmą.

Co zrobiliśmy

Stworzyliśmy aplikację, która pomaga pracownikom firmy w codziennej pracy. Poznaliśmy specyfikę branży oraz sposób działania firmy, aby stworzyć oprogramowanie idealnie uszyte pod wysokie wymagania firmy.

O projekcie

Agencja Whites zleciła nam zbudowanie modułowego oprogramowania klasy ERP, które zautomatyzuje i usprawni codzienne zadania pracowników. Aplikację napisaliśmy we frameworku symfony, modyfikując go tak, aby projekt był w pełni modułowy. Każdy z modułów działa jako osobna aplikacja, która może, ale nie musi korzystać z zasobów innych modułów. Przykładem integracji jest np. moduł raportów, który podczas tworzenia raportu pobiera dane wygenerowane w module słów kluczowych.

Integracje z API

Kluczową kwestią w tym projekcie była integracja z zewnętrznymi usługami. Opracowaliśmy specjalny moduł "pomostu", który na żądanie lub cyklicznie w tle pobiera oraz zapisuje dane w zewnętrznych usługach.


Przykład: raporty generują się na podstawie danych z Google Analytics, a wyniki algorytmów zapisują się na Google Drive jako dokumenty.

Crawler

Na potrzeby projektu opracowaliśmy zestaw zaawansowanych bibliotek umożliwiających pobieranie i analizę zawartości stron internetowych. Robot chodząc po stronie, analizuje tekst oraz słowa kluczowe na podstawie określonych kryteriów, które definiują pracownicy.

Maciej Woźniak Maciej Woźniak Agencja Whites

Code Apps wspierają nas w rozwoju narzędzi automatyzujących działania marketingowe. Dobra komunikacja, wysoka jakość pracy i poczucie odpowiedzialności za projekt to elementy, które najbardziej cenię w tej współpracy.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

TheMuBa

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

zobacz projekt
Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Szkolenia.TV

Dla firmy Stream Online stworzyliśmy platformę e-commerce, która umożliwia twórcom założenie własnej strony do sprzedaży szkoleń. Zarówno tradycyjnych jak i szkoleń na żywo.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt