Dotted map background
Agencja Whites
O projekcie

Agencja Whites wraz z rozwojem zauważyła potrzebę stworzenia dedykowanego systemu typu ERP (Enterprise Resource Planning), który usprawni oraz zautomatyzuję codzienną pracę ponad 100 osób.

Wyzwania

Dokładne poznanie firmy oraz jej potrzeb. Stworzenie i rozwijanie oprogramowania, które z jednej strony usprawni i zautomatyzuje pracę pracowników, a z drugiej otworzy nowe możliwości przed firmą.

O projekcie

Naszym zadaniem było zbudowanie modułowego oprogramowania klasy ERP, które zautomatyzuje i usprawni codzienne zadania pracowników. Aplikację napisaliśmy we frameworku Symfony, modyfikując go tak, aby projekt był w pełni modułowy. Każdy z modułów działa jako osobna aplikacja, która może, ale nie musi korzystać z zasobów innych modułów.


Integracje

Kluczową kwestią w tym projekcie była integracja z zewnętrznymi usługami. Opracowaliśmy specjalny moduł "pomostu", który na żądanie lub cyklicznie w tle pobiera dane z zewnętrznych usług oraz zapisuje dane w zewnętrznych usługach.


Crawler

Na potrzeby projektu opracowaliśmy zestaw zaawansowanych bibliotek umożliwiających pobieranie i analizę zawartości stron internetowych. Robot chodząc po stronie, analizuje tekst oraz słowa kluczowe na podstawie określonych kryteriów, które definiują pracownicy.


Technologie

Wielkość oraz poziom skomplikowania projektu wymagał od nas użycia niestandardowych rozwiązań. Mimo, że aplikacja napisana jest w PHP to część algorytmów stworzona została w Pythonie. Wszystko sprawnie zostało połączone za pomocą API oraz RabbitMQ.

Maciej Woźniak Maciej Woźniak Agencja Whites

Code Apps wspierają nas w rozwoju narzędzi automatyzujących działania marketingowe. Dobra komunikacja, wysoka jakość pracy i poczucie odpowiedzialności za projekt to elementy, które najbardziej cenię w tej współpracy.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie internautów z całego świata na różne tematy dotyczące życia codziennego. Za wypełnione ankiety respondenci dostają punkty, które mogą wymieniać na ciekawe nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla Agencji Whites stworzyliśmy aplikacje usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy, pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod ich potrzeby.

zobacz projekt
Save Cart

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

zobacz projekt
Collective Narcissism

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową opartą na autorskim systemie CMS iStrona. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

zobacz projekt
Premium Brand

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

zobacz projekt
Biuro Kamienica

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

zobacz projekt
JT Adwokaci

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje profesjonalny i elegancki wizerunek, jakim firma cieszy się na rynku.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt