Dotted map background
TheMuBa
O projekcie

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej. Rozbudowana platforma e-commerce umożliwia oglądanie spektakli teatralnych na żywo bez wychodzenia z domu.

Wyzwania

Stworzenie zoptymalizowanej oraz bezpiecznej platformy e-commerce, która będzie wstanie obsłużyć tysiące osób, które w tym samym momencie będą oglądać spektakle on-line. Zespół tego projektu to aktorzy oraz artyści, dlatego kluczowy również był design całego projektu.

TheMuBa

Klient od startu projektu przewidywał, że projekt będzie cieszył się dużym zainteresowaniem co przełoży się na duzy ruch. Oprócz zadbania o szybkie działanie strony, musieliśmy przygotować specjalne oprogramowanie, które będzie w stanie wyświetlać spektakle na żywo tysiącom ludzi jednocześnie. Korzystająz z zaawansowanych rozwiązać jak serwery w chmurze Mirosoft Azure, Cloudflare czy Akamai udało nam się przygotować bezpieczną i szybko działającą aplikację.


Dzięki rozbiciu całości na 2 aplikacje oraz użyciu chmury Azure, klient może dowolnie zarządzać zasobami serwera dla konkretnego spektaklu. Rozwiązanie tego typu pozwala obsłużyc ogromny ruch bez obawy o utratę dostępnośći do innych spektakli czy strony głównej sklepu.


Bardzo ważnym aspektem było dla klienta również to, aby użytkownicy mogli oglądać spektakle gdziekolwiek się znajdują. Dzięki zbudowaniu strony w technologii RWD oraz przygotowaniu playera tak, aby działał również na urządzeniach mobilnych jest to możliwe oraz bardzo przyjemne.


Klientowi zależało również na bardzo rozbudowanej opcji cross-sellingu, czyli zwiększenia sprzedaży dodatkowych materiałów jak gadżety reklamowe czy materiałów zza kulis, które będą dostępne jedynie dla klientów oglądających spektakle online.


Dzięki stworzeniu prostego procesu zakupowego projekt okazał się olbrzymim sukcesem z konwersją na poziomie kilkunastu procent!

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Szkolenia.TV

Dla firmy Stream Online stworzyliśmy platformę e-commerce, która umożliwia twórcom założenie własnej strony do sprzedaży szkoleń. Zarówno tradycyjnych jak i szkoleń na żywo.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla lidera z branży SEO stworzyliśmy aplikację usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod jego potrzeby.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt