Dotted map background
Szkolenia.TV
Cel

Klient postawił nam wymagające zadanie: stworzenie platformy e-commerce, która umożliwia zakładanie dla każdego autora osobnego sklepu z oddzielną domeną i wyglądem, ale z jednym panelem administracyjnym oraz połączony systemem płatności i fakturowania. Priorytetem była wydajność, którą platforma musi zapewniać podczas szkoleń prowadzonych na żywo.

Co zrobiliśmy

W oparciu o framework symfony oraz open sourcowe rozwiązania zbudowaliśmy platformę, w której każdy sklep działa pod oddzielną domeną, posiada oddzielny wygląd, ale administrator ma jeden panel do zarządzania wszystkimi sklepami, zamówieniami i finansami. Wykorzystując elasticsearch zbudowaliśmy zaawansowaną wyszukiwarkę, która błyskawicznie indeksuje treści ze wszystkich sklepów.

Multi store

Oprogramowanie, które stworzyliśmy musiało umożliwić tworzenie przez admnistratora dla każdego autora osobnego sklepu. Każdy sklep posiada swoją domenę, wygląd i bazę klientów, ale panel administracyjny umożliwia zarządzanie zamówieniami, fakturami i płatnościami we wszystkich sklepach.

Szkolenia.TV

Oprócz funkcji multistore, strona główna musiała agregować produkty ze wszystkich sklepów i umożliwić odwiedzającym przeglądanie szkoleń wszystkich autorów na stronie głównej.

Zaawansowana wyszukiwarka

Potencjalna duża liczba produktów spowodowała, że musieliśmy sięgnąć po zaawansowane narzędzia do wyszukiwania. Oprócz silnika do cachowania wyników memcache użyliśmy elasticsearch, które umożliwia błyskawiczne wyszukiwanie nawet przy dużej liczbie zaindeksowanych treści.

SEO

Bardzo ważna przy tym projekcie była kwestia SEO, dlatego od początku prac konsultowaliśmy go ze specjalistami w tym zakresie. Udało nam się uzyskać bardzo dobry efekt, który pozytywnie wpływa na pozycję szkoleń autorów w wyszukiwarkach.

Serwer

Nasi administratorzy skonfigurowali oraz przygotowali środowisko serwerowe w chmurze, tak aby środowisko było skalowalne podczas olbrzymich skoków ruchu w trakcie trwania szkoleń na żywo.

Szkolenia.TV
Piotr Chałupko Piotr Chałupko Stream Online

Firma Code Apps stworzyła i rozwija dla nas platformę e-commerce Szkolenia.TV. Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto chce cieszyć się ze stworzonego oprogramowania, a nie przejmować jakością i termiowością projektu programistycznego.

projekt online

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

TheMuBa

TheMuBa (theatre - music - ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej.

zobacz projekt
Panel Ariadna

Stworzyliśmy nowy system dla Ogólnopolskiego Panelu Badawczego Ariadna od podstaw. Aplikacja jest połączeniem panelu badawczego oraz sklepu, w którym paneliści za zgromadzone punkty mogą kupować nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla lidera z branży SEO stworzyliśmy aplikację usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod jego potrzeby.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt