Dotted map background
Save Cart
O projekcie

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

Wyzwania

Ogromne ilości danych, które zbiera aplikacja wymusiły na nas niestandardowe podejście. Backend aplikacji zbudowaliśmy jako REST API, z którym komunikuje się część frontendowa. Do wyszukiwania danych użyliśmy silnika wyszukiwania Elastic Search.

Backend

W przypadku tak zaawansowanej aplikacji priorytetem była szybkość działania. Backend zbudowaliśmy jako tradycyjne REST API, które na podsatwie otrzymanego requestu zwraca dane w formacie JSON. Skorzystalismy z najnowszej wersji PHP 7.2 oraz framerworka Symfony, który został odchudzony z niepotrzebnych elementów.


Frontend

Szybkość działa i nowoczesność to dwie główne zalety, które spowodowały, że frontendową część aplikacji napisaliśmy w języku JavaScript z użyciem frameworka Vue.js. Aplikacje napisane w tej technologii działają płynnie i szybko oraz dają ogromne możliwości rozwóju aplikacji przez zespół programistów.


Edytor wizualny

Jako osobny projekt w frameworku Backbone.js napisaliśmy wizualny edytor kod HTML, umożliwiający użytkownikom tworzenie kampanii marketingowych za pomocą metody Drag&Drop. Dzięki wizualnemu edytorowi, każdy użytkownik jest w stanie zrobić kampanię e-mail, popup czy widget na stronę internetową.


Elastic Search

Dziesiątki milinów rekordów wymagało niestandardowego podejścia do wyszukiwania danych. Zbudowaliśmy indeksy wyszkiwania w oparciu o technologię Elastic Search oraz cachowanie co znacząco przyśpieszyła budowanie segmentacji danych w aplikacji.

Portfolio

Poznaj naszych zadowolonych klientów

Panel Ariadna

Ariadna to ogólnopolski panel badawczy, który zbiera opinie internautów z całego świata na różne tematy dotyczące życia codziennego. Za wypełnione ankiety respondenci dostają punkty, które mogą wymieniać na ciekawe nagrody.

zobacz projekt
Agencja Whites

Dla Agencji Whites stworzyliśmy aplikacje usprawniającą i automatyzującą pracę firmy. Ścisła współpraca z pracownikami firmy, pozwoliła nam poznać potrzeby klienta i dopracować oprogramowanie idealnie pod ich potrzeby.

zobacz projekt
Save Cart

Zespół Code Apps był odpowiedzialny za stworzenie nowej aplikacji webowej do automatyzacji działań marketingowych. Frontend zbudowaliśmy w frameworku Vue.js a backend w PHP 7 w oparciu o framework Symfony 4.

zobacz projekt
Collective Narcissism

Dla Warszawskiego Uniwersytetu SWPS stworzyliśmy rozbudowaną, dwujęzyczną stronę internetową opartą na autorskim systemie CMS iStrona. Moduł blogowy oraz profilu użytkowników, to to co odróżnia ten projekt od innych stron.

zobacz projekt
Premium Brand

Fundacja Na Rzecz Reputacji Marki Premium Brand postawiła przed nami trudne zadanie. Odświeżenie loga oraz stworzenie nowej, ekskluzywnej strony internetowej, która podkreśli prestiżowy charakter tytułu, jaki co roku przyznaje fundacja.

zobacz projekt
Biuro Kamienica

Biuro Kamienica to biura serwisowane do wynajęcia w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym centrum Warszawy. Prestiżowa lokalizacja oraz wystrój lokalu zmusił nas do stworzenia niestandardowej i unikalnej strony internetowej.

zobacz projekt
JT Adwokaci

JT Adwokaci to Warszawska kancelaria adwokacka, obsługująca zarówno firmy jak i osoby prywatne. Ciemne i złote kolory oraz profesjonalna sesja zespołu w pełni oddaje profesjonalny i elegancki wizerunek, jakim firma cieszy się na rynku.

zobacz projekt

Zatrudnij nas!

Szukasz specjalistów, którzy poznają Twoje potrzeby oraz którym możesz zaufać? Dobrze trafiłeś!

Kontakt