Dotted map background

Software & Design

Code Apps to software house specjalizujący się w tworzeniu stron internetowych, sklepów internetowych, dedykowanego oprogramowania oraz obsłudze informatycznej firm.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonym zespołem młodych ludzi, którzy kochają to co robią. Wieloletnia praca zarówno nad dużymi projektami jak i startupami, tworzonymi w zwinnych metodykach pozwoliły nam zbudować bogate portfolio z którego jesteśmy dumni.

Nasz zespół to programiści backend, frontend, graficy i administratorzy. Świadczymy kompleksowe usługi, abyś Ty mógł w pełni skupić się na swoim biznesie.

Michał Molenda
Założyciel
Michał Molenda, Code Apps CEO
Design

O sukcesie programu zawsze decyduje jego użyteczność, dostępność oraz to, czy użytkownikom sprawia przyjemność korzystanie z niego. Dlatego do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Przed rozpoczęciem prac analizujemy rynek, branże oraz użytkowników docelowych, aby stworzyć jak najlepsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb.

Aplikacje Webowe

Aplikacje webowe to oprogramowanie, które do używania wymaga jedynie przeglądarki internetowej. Specjalizujemy się w dedykowanym oprogramowaniu, opartym na najnowocześniejszych technologiach, takich jak Symfony, Node.js, Vue.js czy Angular. Nowoczesność, łatwość rozwijania oraz dostępność to nie jedyna atuty naszych aplikacji.

Aplikacje mobilne

Rynek aplikacji mobilnych rośnie w zatrważającym tempie. Nie powinno nikogo to dziwić, w końcu każdy z nas ma smartphona w kieszeni. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zajmujemy się tworzeniem zarówno natywnych aplikacji jak i hybrydowych czy PWA. Teraz każdy może mieć Twoją aplikację przy sobie na wyciągnięcie ręki.

Strony internetowe

Nie ma firmy, która nie potrzebowałaby strony internetowe. Dobra strona WWW to nie tylko zestaw linków i treści a narzędzie, które pozwali Twojej firmie zdobywać nowych klientów oraz sprzedawać za pomocą internetu. Nasi eksperci tworzą ładne i responsywne strony internetowe, które pomagają zdobywać klientów

Sklepy Internetowe

Duże doświadczenie zarówno w sklepach internetowych jak i w dedykowanych platformach e-commerce pozwala nam wychodzić poza utarte schematy. Serwisy z ogłoszeniami, sklepy subskrypcyjne, aplikacje rezerwacyjne czy serwisy typu VOD. Nasi pracownicy są gotowi na wyzwania. Nawet te niestandardowe.

CRM/ERP

Nowoczesna firma nie może działać sprawnie bez programów typu CRM (Customer Relationship Management) i ERP (Enterprise Resource Planning). Oprogramowanie tego typu usprawni oraz zautomatyzuję pracę w Twoim przedsiębiorstwie. Co w sposób oczywisty wpłynie na jakoś pracy pracowników i przychody.

 • Backend
 • Frontend
 • Mobile
 • Serwery
 • CMS
Symfony
Symfony

Najpopularniejszy szkielet do budowy aplikacji w języku PHP. Zaawansowanie oraz ilość rozszerzeń sprawia, że tworzenie i rozwijanie kodu na symfony to czysta przyjemność.

Laravel
Laravel

Framework dla artystów. Popularne środowisko z ogromną społecznością, które swoją prostotą i dużymi możliwościami zjednało sobie serca milionów programistów na całym świecie.

Vue.JS
Vue.JS

Vue.js to otwarty framework napisany w języku JavaScript. Vue.js zostało stworzone przez Evana You, byłego pracownika Google, który pracował nad frameworkiem Angular. Bardzo duże możliwości oraz łatwość programowania sprawiły, że Vue.js szybko stał się niezwykle popularny na całym świecie.

Node.JS
Node.JS

Środowisko umożliwiające tworzenia w JavaScript zaawansowanych oraz wysoce skalowalnych aplikacji internetowych. Node.js idealnie nadaje się do tworzenia aplikacji, które będą obsługiwały bardzo duży ruch (np. API) oraz aplikacji, które muszą działać w trybie rzeczywistym (np. Czat).

Angular
Angular

Stworzony oraz rozwijany przez pracowników Google, framework do tworzenia dynamicznych aplikacji webowych. Ogromne możliwości oraz bardzo duża społeczność sprawia, że jest to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie tego typu.

PWA
PWA

Progressive Web App, czyli aplikacja webowa, która imituje aplikację natywną, umożliwia dostęp do wbudowanych funkcji urządzenia czy dostęp do danych w trybie off-line.

Aplikacje hybrydowe
Aplikacje hybrydowe

Połączenie rozwiązań natywnych z webowymi. Aplikacja hybrydowa wygląda i działa jak aplikacja natywna, ale buduje się ją za pomocą technologii webowych.

AWS
Amazon Web Services

Najpopularniejsza na świecie chmura serwerowa od firmy Amazon. Lider na rynku serwerów, z którego usług korzystają tacy giganci jak Netflix.

Azure
Microsoft Azure

Mniej popularna niż AWS, ale również dobra usługa serwerów w chmurze z wieloma możliwościami oraz przyjaznymi cenami od firmy Microsoft.

Magento
Magento

Największa platforma e-commerce open source, która należy do firmy eBay. Bardzo duża społeczność, duża ilość funkcji oraz wysoka skalowalność spowodowały, że to po rozwiązanie sięgają głównie duże sklepy.

Wordpress
WordPress

WordPress to obecnie najpopularniejsze na świecie narzędzie typu CMS, do budowy oraz zarządzania treściami na stronie internetowej. Społeczność oraz ogromna ilość wtyczek powoduje, że jest to bardzo dobry wybór dla każdego.

Drupal
Drupal

CMS oraz framework w jedny, bardzo zaawansowane z ogromnymi możliwościami, oraz wysoce konfigurowalne narzędzie. Duża społeczność oraz wiele modułów powoduje, że możliwości są praktycznie nieograniczone.

PrestaShop
Presta

Kolejne otwarte rozwiązanie, które jest darmowe. Mniej skomplikowane niż Magento, przez co oferuje mniej funkcji niż lider na rynku. Podobnie jak Magento, PrestaShop posiada bardzo dużą liczbę wtyczek oraz ogromną społeczność.

Pracujemy w SCRUM

Wstecz
Dalej
Sprint
01
Analiza

Pracę nad projektem rozpoczynamy od analizy wymagań klienta, branży oraz rynku. Następnie podczas wspólnych warsztatów, pracujemy nad specyfikacją oraz harmonogramem prac.

02
Design

Gdy wiemy już, czego klient potrzebuje, pracujemy nad wyglądem oraz procesami w produkcie. Zanim przystąpimy do prac programistycznych, graficy przygotowują programistom makiety oraz przepływ działania aplikacji.

03
Programowanie

Mając dokładną specyfikację i mockupy, do akcji wkraczają nasi programiści. W sprintach, które przeważnie trwają 2 tygodnie, pracujemy kolejno nad modułami i funkcjami aplikacji.

04
Testy

Pracujemy w sprintach 2-tygodniowych, sprawdzając razem z klientem założone cele i plany. Po każdym sprincie udostępniamy demo aplikacji do testów, aby ewentualnie problemy wyłapać na samy początku.

05
Wdrożenie

Na koniec przygotowujemy środowisko serwerowe i wdrażamy oprogramowanie. Ustawiamy wszystko tak, aby działało płynnie nawet przy wzmożonym ruchu czy obciążeniu na serwerze.

Design to nasza specjalność

Co mówią nasi klienci?

 • Tomasz Baran Tomasz Baran Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna

  Code Apps obsługuje kompleksowo Ogólnopolski Panel Badawczy. Zarówno jeśli chodzi o obsługę programistyczną jak i serwerową. Mogę polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka solidnego i doświadczonego partnera, na którym można polegać.

  Zobacz
 • Maciej Woźniak Maciej Woźniak Agencja Whites

  Code Apps wspierają nas w rozwoju narzędzi automatyzujących działania marketingowe. Dobra komunikacja, wysoka jakość pracy i poczucie odpowiedzialności za projekt to elementy, które najbardziej cenię w tej współpracy.

  Zobacz
 • Agnieszka Golec de Zavala Agnieszka Golec de Zavala SWPS

  Współpraca z Code Apps przebiegła bardzo przyjemnie i profesjonalnie. Na każdym etapie tworzenia naszej strony internetowej mieliśmy wgląd w postęp prac oraz mogliśmy aktywnie uczestniczyć w całym procesie. Od tworzenia designu aż po uzupełnianie treści.

Dotted map

Chciałbyś porozmawiać?
Napisz do nas!

Porozmawiajmy!