Dotted map background

Software & Design

Code Apps to Warszawski software house specjalizujący się w tworzeniu aplikacji webowych, sklepów internetowych, systemów CRM / ERP oraz stron internetowych.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonym zespołem młodych ludzi, którzy kochają to co robią. Wieloletnia praca zarówno dla korporacji, jak i startupów pozwoliła zbudować nam bogate portfolio ciekawych projektów.

Nasz zespół to programiści back-end, front-end, graficy oraz administratorzy. Świadczymy kompleksowe usługi, abyś Ty mógł skupić się na biznesie.

Michał Molenda
Code Apps CEO
Michał Molenda, Code Apps CEO
 • Backend
 • Frontend
 • Mobile
 • Serwery
 • CMS
Symfony
Symfony

Najpopularniejszy framework napisany w PHP do tworzenia aplikacji webowych. Zaawansowanie oraz ilość rozszerzeń sprawia, że tworzenie kodu na symfony to czysta przyjemność.

Laravel
Laravel

Framework dla artystów. Popularne środowisko z ogromną społecznością, które swoją prostotą i dużymi możliwościami zjednało sobie serca milionów programistów na całym świecie.

Vue.JS
Vue.JS

Vue.js to otwarty framework napisany w języku JavaScript. Vue.js zostało stworzone przez Evana You, byłego pracownika Google, który pracował nad frameworkiem Angular. Bardzo duże możliwości oraz łatwość programowania sprawiły, że Vue.js szybko stał się niezwykle popularny na całym świecie.

Node.JS
Node.JS

Środowisko umożliwiające tworzenia w JavaScript zaawansowanych oraz wysoce skalowalnych aplikacji internetowych. Node.js idealnie nadaje się do tworzenia aplikacji, które będą obsługiwały bardzo duży ruch (np. API) oraz aplikacji, które muszą działać w trybie rzeczywistym (np. Czat).

Angular
Angular

Stworzony oraz rozwijany przez pracowników Google, framework do tworzenia dynamicznych aplikacji webowych. Ogromne możliwości oraz bardzo duża społeczność sprawia, że jest to obecnie najpopularniejsze rozwiązanie tego typu.

PWA
PWA

Progressive Web App, czyli aplikacja webowa, która imituje aplikację natywną, umożliwia dostęp do wbudowanych funkcji urządzenia czy dostęp do danych w trybie off-line.

Aplikacje hybrydowe
Aplikacje hybrydowe

Połączenie rozwiązań natywnych z webowymi. Aplikacja hybrydowa wygląda i działa jak aplikacja natywna, ale buduje się ją za pomocą technologii webowych.

AWS
Amazon Web Services

Najpopularniejsza na świecie chmura serwerowa od firmy Amazon. Lider na rynku serwerów, z którego usług korzystają tacy giganci jak Netflix.

Azure
Microsoft Azure

Mniej popularna niż AWS, ale również dobra usługa serwerów w chmurze z wieloma możliwościami oraz przyjaznymi cenami od firmy Microsoft.

Magento
Magento

Największa platforma e-commerce open source, która należy do firmy eBay. Bardzo duża społeczność, duża ilość funkcji oraz wysoka skalowalność spowodowały, że to po rozwiązanie sięgają głównie duże sklepy.

Wordpress
WordPress

WordPress to obecnie najpopularniejsze na świecie narzędzie typu CMS, do budowy oraz zarządzania treściami na stronie internetowej. Społeczność oraz ogromna ilość wtyczek powoduje, że jest to bardzo dobry wybór dla każdego.

Drupal
Drupal

CMS oraz framework w jedny, bardzo zaawansowane z ogromnymi możliwościami, oraz wysoce konfigurowalne narzędzie. Duża społeczność oraz wiele modułów powoduje, że możliwości są praktycznie nieograniczone.

PrestaShop
Presta

Kolejne otwarte rozwiązanie, które jest darmowe. Mniej skomplikowane niż Magento, przez co oferuje mniej funkcji niż lider na rynku. Podobnie jak Magento, PrestaShop posiada bardzo dużą liczbę wtyczek oraz ogromną społeczność.

Pracujemy w SCRUM

Wstecz
Dalej
Sprint
01
Analiza

Pracę nad projektem rozpoczynamy od analizy wymagań klienta oraz przygotowania specyfikacji.

02
Projektowanie graficzne

Gdy wiemy już, czego klient potrzebuje, pracujemy nad wyglądem oraz procesami w produkcie.

03
Programowanie

Mając dokładną specyfikację i mockupy, do akcji wkraczają nasi programiści.

04
Testy

Pracujemy w sprintach 2-tygodniowych, sprawdzając razem z klientem założone cele i plany.

05
Wdrożenie

Na koniec przygotowujemy środowisko serwerowe i wdrażamy oprogramowanie.

Nasze projekty

Co mówią nasi klienci?

 • Tomasz Baran Tomasz Baran Ogólnopolski Panel Badawczy Ariadna

  Code Apps obsługuje kompleksowo Ogólnopolski Panel Badawczy. Zarówno jeśli chodzi o obsługę programistyczną jak i serwerową. Mogę polecić usługi tej firmy każdemu, kto szuka solidnego i doświadczonego partnera, na którym można polegać.

  Zobacz
 • Maciej Woźniak Maciej Woźniak Agencja Whites

  Code Apps wspierają nas w rozwoju narzędzi automatyzujących działania marketingowe. Dobra komunikacja, wysoka jakość pracy i poczucie odpowiedzialności za projekt to elementy, które najbardziej cenię w tej współpracy.

  Zobacz
 • Piotr Chałupko Piotr Chałupko Stream Online

  Firma Code Apps stworzyła i rozwija dla nas platformę e-commerce Szkolenia.TV. Śmiało mogę polecić tę firmę każdemu, kto chce cieszyć się ze stworzonego oprogramowania a nie przejmować jakością i termiowością projektu programistycznego.

  Zobacz
Dotted map

Chciałbyś porozmawiać?
Napisz do nas!

LET'S TALK